Balios M

Функционала и прилагодлива

Особености

Со 4 тркала, М-линија модуларен систем

Тежина

Од раѓање (со корпа) до 17 кг

Balios M Racing Red Balios M Victory Black

Balios M Количка

Balios M е удобна и елегантна, совршена количка за град.

Високо-финкционален и одличен дизајн

Оваа функционална премиум количка има реверзибилно седиште чија насока може да ја промените додека шетате. Гумените тркала овозможуваат непречено возење дури и по нерамни терени. Најдобро чуваната тајна на Balios M е дека кај повеќето нејзини функции користите само една рака.

3-во-1 систем со CYBEX транспортер и корпа

Со една рака се склопува во самостоечка положба

Реверзибилно седиште со лежечка положба

Гумени тркала за секаков терен

360° Приказ

Употребуваме колачиња за да Ви овозможиме најдобро искуство на нашиот сајт. Со употреба на нашите услуги, се согласувате на нашата употреба на колачиња. Повеќе инфо