Agis M-Air4

Нашиот урбан теренец

Особености

Градска количка со 4 тркала

Тежина

Од раѓање до 17 кг

Agis M-Air4 Racing Red Agis M-Air4 Victory Black

Agis M-Air4 количка

Agis M-Air4 e урбан теренец - лесен и агилен, и исклучително удобен.

Лесна, агилна и удобна

Оваа количка ги балансира флексибилноста, стабилноста и комфорот на 4 гумени тркала. Урбаниот теренец е доста практичен, има седиште кое се прилагодува со една рака и извонредно компактната големина кога е склопен, што го прави идеален за шетање низ град.

3-во-1 систем со CYBEX транспортер и корпа

Се склопува со една рака во самостоечка позиција

Лесна, агилна со гумени тркала кои не се деформираат

Седиште со наклон кој се подесува со една рака

360° Приказ

Употребуваме колачиња за да Ви овозможиме најдобро искуство на нашиот сајт. Со употреба на нашите услуги, се согласувате на нашата употреба на колачиња. Повеќе инфо