Sirona M2 i-Size

Летна навлака

Летна навлака

Направена од 85%памук и 15% полиестер овозможува на детето да му биде ладно и удобно во жешките летни денови.

База М

База М

База М е компатибилна со Aton M и Sirona M2 i-Size. Поради индивидуално подесувачките ISOFIX конектори како и ногарката за потпора со подесување на висината, овие две седишта за автомобил добиваат екстра стабилност и безбедност со База М. Инсталацијата на еден клик овозможува сигурно и едноставно подесување и не бара дополнително врзување. Индикаторите за инсталација исто така помагаат да се спречи можна грешка при поставувањето.

ISOFIX насочувачи

ISOFIX насочувачи

Го олеснуваат поставувањето во автомобилот и ја штитат ткаенината и кожата на седиштето. Сетот е вклучен со секој CYBEX ISOFIX и ISOFIX Connect седиште.

Држач за чаша

Држач за чаша

Практичниот држач за чаша го држи пијалокот близу до вас и не дозвлува да се истури.

Употребуваме колачиња за да Ви овозможиме најдобро искуство на нашиот сајт. Со употреба на нашите услуги, се согласувате на нашата употреба на колачиња. Повеќе инфо