Pallas M

Летна навлака

Летна навлака

Направена од 85%памук и 15% полиестер овозможува на детето да му биде ладно и удобно во жешките летни денови.

Држач за чаша

Држач за чаша

Практичниот држач за чаша го држи пијалокот близу до вас и не дозвлува да се истури.

Употребуваме колачиња за да Ви овозможиме најдобро искуство на нашиот сајт. Со употреба на нашите услуги, се согласувате на нашата употреба на колачиња. Повеќе инфо