Pallas 2-Fix

Летна навлака

Летна навлака

Направена од 85%памук и 15% полиестер овозможува на детето да му биде ладно и удобно во жешките летни денови.

ISOFIX насочувачи

ISOFIX насочувачи

Го олеснуваат поставувањето во автомобилот и ја штитат ткаенината и кожата на седиштето. Сетот е вклучен со секој CYBEX ISOFIX и ISOFIX Connect седиште.

Употребуваме колачиња за да Ви овозможиме најдобро искуство на нашиот сајт. Со употреба на нашите услуги, се согласувате на нашата употреба на колачиња. Повеќе инфо