Седишта за во автомобил

Седишта за во автомобил

CYBEX седиштата Ви нудат огромна безбедност, иновативен дизајн и функционалност - со повеќе од 200 награди на Европските тестови за безбедност, овие седишта се меѓу најбезбедните што постојат.

Употребуваме колачиња за да Ви овозможиме најдобро искуство на нашиот сајт. Со употреба на нашите услуги, се согласувате на нашата употреба на колачиња. Повеќе инфо