Grupa 1/2/3 - 9-36kg (od ok. 9 m-cy do 12 lat)

Zwycięzca testu:
Fotelik Pallas M-fix

Fotelik samochodowy 2-w-1 Pallas M-fix z regulowaną poduszką uzyskał notę 2.1 w teście 06/2015, przeprowadzonym przez niezależną europejską organizację konsumencką Stiftung Warentest. Pallas M-fix został najlepszym fotelikiem w swojej grupie. CYBEX Pallas M (bez ISOFIX) został nagrodzony oceną "DOBRY" w teście.

  • Regulowana poduszka bezpieczeństwa
  • Fotelik 2-w-1
  • Niezależnie regulowana ochrona boczna
  • Wygodna funkcja pochylania oparcia
  • Łączniki ISOFIX

Pallas M-fix

Pallas M

Komentarz Stiftung Warentest, Test 06/2015 (Pallas M-fix)

"Pas dobrze przebiega, dziecko można łatwo zabezpieczyć, a fotelik łatwo i szybko zamontować"

Komentarz ADAC 06/2015 (Pallas M)

"Świetny produkt z poduszką bezpieczeństwa, który można długo używać"

Pallas M(fix) jest dostępny we wszystkich kolorach kolekcji 2016

Phantom Grey
Princess Pink
Olive Khaki
Autumn Gold
Mars Red
Manhattan Grey
Royal Blue
Happy Black

Pallas M(fix) zalety fotelika

Pallas M-fix: Zwycięzca testu w grupie 1/2/3

Fotelik 2-w-1: Pallas M-fix rośnie razem z dzieckiem i może byc używany ponad 11 lat. W grupie 1, regulowana poduszka bezpieczeństwa, która działa jak napompowana poduszka powietrzna podczas kolizji, chroni przed urazami szyi, nie ogranicza ruchów dziecka. Dla dzieci od wieku ok. 3 lat i powyżej, można go łatwo przekształcić w fotelik Solution M(fix). Można go używać również bez ISOFIX.

12 pozycji wysokości zagłówka
Regulowana poduszka bezpieczeństwa
System cyrkulacji powietrza
Wygodne, pochylanie jedną ręką
Opatentowany rozkładany zagłówek
Niezależnie regulowany linearny system ochrony przy kolizji bocznej
Skorupa absorbująca energię
Łączniki ISOFIX (Pallas M-fix)

Bezpieczeństwo i swoboda

Nowa generacja wielokrotnie nagradzanych fotelików z linii Pallas zapewnia optymalne bezpieczeństwo i wygodę oraz możliwość użytkowania prze okres 11 lat.W grupie1 Pallas M posiada regulowaną poduszkę. W przypadku kolizji, siła uderzenia jest rozprowadzana na całej powierzchni poduszki, działając jak napompowana poduszka powietrzna. W grupie 2/3 fotelik zmienia się w Solution M.

Dane techniczne

Pallas M-Fix

L 430 mm / W 540 mm / H 700 mm - 9.3kg

Pallas M

L 430 mm / W 540 mm / H 700 mm - 8.3kg

Nasze zasady bezpieczeństwa

D.S.F. - ta innowacyjna zasada to serce filozofii jaka stoi za wszystkimi produktami CYBEX. Wyznacza cel jakim jest zapewnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa, unikalny i wyjątkowy design w połączeniu z inteligentną funkcjonalnością. Międzynarodowy zespół ekspertów CYBEX ciągle udoskonala produkty i jest to cel jaki przyświeca na codzień. Opatentowano wiele rozwiązań poprawiających bezpieczeństwo i nie tylko. Produkty CYBEX przechodzą setki testów zderzeniowych każdego roku. Każdy nowy test prowadzi do dalszych ulepszeń naszych produktów.

Wyniki testu

Nasze foteliki są regularnie testowane przez niezależne instytuty. Jesteśmy dumni, mogąc oświadczyć, że nasze produkty osiągają najwyższe oceny w renomowanych testach, takich jak: ADAC, Stiftung Warentest i wielu innych. Bezpieczeństwo jest dla najważniejsza sprawą. Nasz zespół cały czas pracuje nad tym , aby produkty oferowały najwyższy poziom bezpieczeństwa i jakości. Tak jak oczekujesz tego dla siebie i Twojego dziecka.