Skupina 1/2/3 - 9-36 kg (cca 9 měsíců - 12 let)

Vítěz testu ve sk. 1/2/3: Dětská autosedačka Pallas M-fix

Dětská autosedačka Pallas M-fix s nastavitelným bezpečnostním pultem získala v testu 06/2015 německé nezávislné spotřebitelské testovací organizace Stiftung Warentest známku 2.1 a stala se tak nejlepší autosedačkou ve své skupině. Autosedačka CYBEX Pallas M (bez ISOFIX Connect) získala v testu hodnocení "DOBRÉ".

  • Jednou rukou nastavitelný bezpečnostní pult
  • 2 autosedačky v 1: použitelnost až 11 let
  • Individuálně nastavitelná ochrana při bočním nárazu
  • Pohodlné polohování jednou rukou
  • ISOFIX Connect

Pallas M-fix

Pallas M

Komentář organizace Stiftung Warentest, Test 06/2015 (Pallas M-fix)

"Vedení pásu je dobré, dítě lze snadno zajistit, autosedačka se snadno a rychle instaluje."

Komentář autoklubu ADAC 06/2015 (Pallas M)

"Dobrá dětská autosedačka s bezpečnostním pultem, která je vhodná pro dlouhodobé používání."

Pallas M(-fix) je dostupný ve všech barvách kolekce 2016

Phantom Grey
Princess Pink
Olive Khaki
Autumn Gold
Mars Red
Manhattan Grey
Royal Blue
Happy Black

Pallas M(-fix) - výhody dětské autosedačky

Test dětské autosedačky: Pallas M-fix

AUTOSEDAČKA 2 v 1: Pallas M-fix roste s dítětem a lze jej tak používat až 11 let. Ve skupině 1 zajišťuje ochranu před zraněním krku nastavitelný bezpečnostní pult, který dítě neomezuje v pohybu a při nehodě funguje jako nafouknutý airbag. Pro děti ve věku 3 a více let lze autosedačku změnit na Solution M-fix. Obě varianty lze používat i ve vozidlech bez systému ISOFIX.

12-poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy
Nastavitelný bezpečnostní pult
Systém cirkulace vzduchu
Pohodlné polohování jednou rukou
Patentovaná naklápěcí opěrka hlavy
Individuálně nastavitelná Lineární ochrana při bočním nárazu
Energii absorbující skořepina
ISOFIX připojení (Pallas M-fix)

Bezpečnost bez omezování: Pallas M

Nová generace vítězných autosedaček Pallas nabízí optimalizovanou bezpečnost a pohodlí s použitelností až 11 let. Ve skupině 1 je Pallas M vybavený nastavitelným bezpečnostním pultem. V případě čelní srážky je síla nárazu rozprostřena po celé ploše pultu, podobně jako u nafouknutého airbagu. Pallas M lze snadno změnit na autosedačku skupiny 2/3 - Solution M.

Technické údaje

Pallas M-Fix

D 430 mm / Š 540 mm / V 700 mm - 9,3 kg

Pallas M

D 430 mm / Š 540 mm / V 700 mm - 8,3 kg

Naše bezpečnostní zásady

Inovativní zásada D.B.F je klíčovou filosofií při tvorbě všech produktů CYBEX. Symbolizuje náš cíl zajistit nejvyšší bezpečnostní standardy, čistý a jedinečný design s inteligentní funkčností. Neustálé zlepšování bezpečnosti zajišťuje v CYBEXu mezinárodní tým bezpečnostních expertů, kteří mají desítky let zkušeností. Při vývoji byly vytvořeny různé patenty, především v hlavních oblastech dětské bezpečnosti. Produkty CYBEX každý rok podstupují stovky crash testů. Každý nový crash test vede k okamžitému vylepšení a vývoji našich produktů.

Výsledky testu

Naše autosedačky jsou pravidelně testované nezávislými organizacemi. S hrdostí můžeme prohlásit, že naše dětské autosedačky neustále získavají nejlepší výsledky v nejdůležitějších evropských bezpečnostních a spotřebitelských testech, jako je například ADAC nebo Stiftung Warentest. K dětské bezpečnosti přistupujeme s maximální péčí a pozorností. Tým CYBEX rozsáhle pracuje na tom, aby všechny naše produkty nabízely nejvyšší stupně bezpečnosti a poskytovaly výjimečnou kvalitu, kterou pro své dítě očekáváte.